Чи варто ховати смартфон в тепло на морозі?

Так, варто. Смартфони швидко розряджаються на холоді через те, що електроліт в акумуляторі через сильне падіння температури змінює свої фізичні властивості. Тому взимку на вулиці смартфон краще класти в закритий кишеню або сумку, а розмови вести, використовуючи гарнітуру.

Виробники телефонів відзначають, що їх батарея при занадто високих або низьких температурах може поводитися непередбачувано. Наприклад, на сайті Apple діапазон температур навколишнього середовища для роботи пристроїв з iOS становить від 0 до 35 ° C. Тобто в умовах низької температури телефон може працювати нестабільно. При дуже низькій температурі, зокрема, може відбуватися прискорена низького рівня заряду акумулятора, в результаті чого пристрій вимкнеться. Щоб смартфон запрацював знову, досить зігріти акумулятор, і він знову буде готовий до роботи без підзарядки. Впливу низьких температур, за словами експертів, в смартфонах також піддаються сенсорний дисплей і сенсорне управління. У поширених рідкокристалічних дисплеях при зниженні температури підвищується в'язкість, кристали втрачають здатність переміщатися, в результаті чого зображення загальмовується. У випадках серйозних збоїв відновити роботу смартфона після «заморозки» іноді доводиться в сервісних центрах.

Далеко не всі смартфони втрачають заряд, є більш, а є менш вдалі в цьому плані моделі. У багатьох айфонів були не зовсім підходять для наших кліматичних умов батареї. Все залежить від конкретного пристрою і конкретного акумулятора, який в ньому встановлений. Щоб телефон нормально працював, потрібно зберігати ємність батареї, а на морозі він буде швидко розряджатися. Будь-акумулятор, який зараз використовується, втрачатиме заряд на холоді, від цього не застрахований жоден телефон. Але в якихось моделях це буде відбуватися швидше, а в якихось трохи повільніше. Якщо брати сучасні пристрої з ємністю 5000 мАг, то їх буде важко розрядити навіть з урахуванням тривалого перебування на холоді.

Add comment

Security code
Refresh

Additional information