Які програми найбільше розряджають батарею смартфона?

Активні користувачі смартфонів хоч раз стикалися з ситуацією, коли батарея гаджета сідала в невідповідний момент. Допомогти з цим можуть портативні зарядні пристрої, проте можна вирішити проблему, продовживши роботу батареї смартфона. Для цього потрібно позбутися від додатків, які її сильно розряджають.

Коли екран активний, він сам розряджає батарею найсильніше. Екран - це головний споживач заряду акумулятора в смартфоні. Знизити споживання можна зменшивши його яскравість. Серед додатків в активному режимі батарею швидше за все садять гри. Якщо дивитися відео - заряду вистачить трохи більше. Музика в фоновому режимі і в навушниках споживає не дуже багато батареї.

Однак слід зазначити, що батарея активно розряджається і при вимкненому екрані, коли програми працюють у фоновому режимі. Найбільше батарею смартфона розряджають соціальні мережі і месенджери, коли працюють в фоні. Якщо ви не дуже активно користуєтеся яким-небудь подібним додатком, можливо, варто відмовитися від нього на користь інших. Або поставити його офіційну лайт-версію, де обмежена функціональність. Також садити батарею можуть додатки, які користувач собі закачав випадково, наприклад, прихований майнер. Тому потрібно заходити в диспетчер додатків і дивитися, що працює, що більше садить батарею, і видаляти все зайве.

Add comment

Security code
Refresh

Additional information